Objednajte si vlastný obal na mieru

Potrebujete kvalitný prepravný obal, ktorý by
splňoval všetky Vaše želania ?


Objednať Informácie o výrobe

Zaoberáme sa výrobou a predajom prepravných obalov pre hudobníkov, zvukárov, osvetľovačov a všetkých, ktorý potrebujú pohodlne a bezpečne prepraviť svoju techniku. Prepravné obaly (v hudobnom priemysle nazývané aj racky a kejsy) vyrábame presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka s jeho zvoleným príslušenstvom. Okrem obalov na mieru vyrábame aj štandardné rozmery (napr.  19" racky). 

 

Stránka prepravneobaly.sk vznikla 3 roky po myšlienke vyrábať kvalitné obaly - racky a kejsy pre hudobníkov a dj-ov, ktorý vyžadovali pevné a namieru vyrobené prostriedky na ochranu svojích zariadení aj pri tých najtvrdších podmienkach pri preprave alebo v teréne.

Nevyrábame žiadne čínske napodobeniny z chabých materiálov, ale kvalitné a hlavne pevné, na mieru robené kusy aby boli prístroje na 100% ochránené.

Hlavným použitým materiálom na stavbu je preglejka - 7, 9 a 9,6 milimetrovej hrúbky, fóliovaná PVC fóliou. Ostatný použitý materiál je značky ADAM HALL a PENN ELCOM - či už lišty, rohy, držadlá a pod.


Prečo si vybrať práve náš výrobok?

  1. Individuálny prístup - vytvoríme pre Vás najlepšiu možnú ponuku, ktorá bude spĺňať Vaše požiadavky a potreby.
  2. Kvalitná a precízna ručná práca - žiadne čínske napodobeniny.
  3. Vyhotovenie na mieru - s Vami zadanými rozmermi zabránite nechcenému pohybu zariadenia v obale.
  4. Vysoká pevnosť - Touring prevedenie pre použitie aj v tých najnáročnejších podmienkach.
  5. CNC frézovanie - Vaše logo alebo názov skupiny vyfrézované na obale! Ukážky nájdete vo fotogalerií.

 

 

Konečne kvalitne vyrobený case presne na mieru, s dostatočným priestorom pre moju techniku a kábeláž za veľmi priateľsku cenu. Po toľkých hľadaniach ideálného riešenia kufrov pre dj techniku som vďaka Prepravným obalom našiel riešenie ktoré ma konečne oslobodilo od nosenia techniky v krabiciach...

Matúš Kőrös (DJ Matt), L&J DJs MR.SMITH DJ MATT
Komunikujte s nami prostredníctvom Facebooku ! Vašu objednávku môžete zaslať aj do správy na FB stránke !

Všetky práva vyhradené. Reprodukcia, prenos, šírenie alebo ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.

Všetky práva vyhradené © 2014 | INCUBEMEDIA  tvorba webových stránok