Objednajte si vlastný obal na mieru

Potrebujete kvalitný prepravný obal, ktorý by
splňoval všetky Vaše želania ?


Objednať Informácie o výrobe

Výroba prepravných obalov

Okrem predaja konštrukčného materiálu sa zaoberáme aj výrobou prepravných obalov, rackov a case-ov na mieru. V tomto texte nájdete základné informácie a podmienky výroby.

1. Objednávka

V prípade že máte záujem nechať si vyrobiť prepravný obal na mieru, zašlite prosím na email info@prepravneobaly.sk informácie o aký typ máte záujem, rozmery, prípadne typy zariadení ktoré majú byť v prepravnom obale umiestnené. Obratom Vám zašleme cenovú ponuku aj s rozpisom použitého materiálu a dodacou dobou. Po odsúhlasení ceny, vyplníte objednávkový formulár kde uvediete Vaše kontaktné informácie, názov firmy, IČO, DIČ ako aj dodaciu adresu a pod.

 

2. Po vyplnení formuláru a odoslaní objednávky

Po prijatí objednávky do nášho systému Vám do 24 hodín zašleme email ktorý bude v prílohe obsahovať predfaktúru na 50% celkovej faktúrovanej sumy. Toto opatrenie zasielať zálohu vopred na účet, sme sa rozhodli zaviesť z dôvodu množiacich sa podvodov, neprebratých zásielok a prípadov,kedy si zákazníci objednali prepravné obaly ktoré im boli odoslané ale dodnes neboli zaplatené. Zvyšnú sumu zákazník doplatí v hotovosti pri preberaní prepravného obalu. Všetky potrebné dokumenty ako faktúra, predfaktúra a pod., sú vždy priložené pri prepravnom obale.

 

3. Dodacia doba

Dodacia doba záleží od objednávaného počtu prepravných obalov a aktuálneho množstva objednávok, štandardne ale objednávky vybavujeme v priebehu 1-4 týždňov, niekedy aj skôr. Dodacie doby sa snažíme znižovať aj dostatočným množstvom konštrukčného materiálu na sklade, ktorý pravidelne doplňujeme.

 

4. Doprava

Jedna z výhod ktorú maju naši zákazníci je doprava ZDARMA po celej Slovenskej republike. Spoľahlivý rozvoz od Bratislavy až po Košice, Vám bezproblémov dopraví zásielku priamo na adresu ktorú zadáte pri objednávaní. Samozrejmosť je aj osobný odber priamo u nas na adrese. Novinkou je platba kartou pri preberaní zásielky od kuriéra. 

Ľudia v prepravneobaly.sk vedia, čo robia. Pomohli nám mnohokrát, od okamžitého spracovania maličkosti až po navrhnutie optimálneho riešenia veľmi špecifických požiadaviek na cases nášho nemalého projektu.

Miroslav Paganík, INCUBEMEDIA
Komunikujte s nami prostredníctvom Facebooku ! Vašu objednávku môžete zaslať aj do správy na FB stránke !

Všetky práva vyhradené. Reprodukcia, prenos, šírenie alebo ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.

Všetky práva vyhradené © 2014 | INCUBEMEDIA  tvorba webových stránok